Знижка для переселенців -15 %

Робочі години: з 07.00 до 23.00

 Стоматологія за биткоин

Стоматологія за биткоинСтоматологічна клініка «Абсолют Дент» з гордістю представляє своїм клієнтам нову унікальну можливість – стоматологію за біткойн. Ми – перша стоматологічна клініка в Україні, готова відтепер приймати за оплату будь-яких наших послуг цифрову валюту біткойн. Це знакова подія для Києва і ще одне підтвердження того, що «Абсолют Дент» йде в ногу з часом і дбає про своїх клієнтів, щоб їм було у всіх сенсах максимально комфортно лікувати зуби саме у нас.

Які ж переваги використання саме біткойн для оплати стоматологічних послуг? Якщо відповісти коротко, то це просто, зручно, безпечно і економно. Що стосується простоти і зручності, оформлення платежу займає мінімум часу, адже Вам не доведеться вводити масу персональних даних – тільки публічний ключ і кількість кріптовалюти. А значить, ніхто не зможе вкрасти Ваші особисті дані і використовувати їх в злочинних цілях. Без персонального пароля, це неможливо, а його при вчиненні фінансової операції Ви ніде не фіксуєте. Тим більше, користуватися биткоин вигідно ще і через відсутність податків і посередників. Біткойн-платежі нині проводять або взагалі без комісії, або з дуже незначною «чисто символічною» комісією.

Тобто, Ви зможете оперативно розплатитися з «Абсолют Дент» з будь-якої точки світу (де є доступ до Інтернету) в будь-який час дня і ночі. Все прозоро, анонімно і повністю підконтрольне Вам – Ви можете в будь-який момент перевірити транзакцію, і переконається в тому, що з платежем повний порядок. Інакше не буває, так як система сама по собі захищена надійними криптографічними алгоритмами. Хоча головне, мабуть, те, що Вам не доведеться втрачати частину своїх грошей, оплачуючи комісійні збори за проведення платежу (як це зазвичай буває при традиційних електронних перекладах). При цьому кошти будуть надходити безпосередньо з гаманця клієнта на віртуальний гаманець стоматологічної клініки.

У поєднанні з приємними цінами, якістю надаваних послуг і системою лояльності для клієнтів пропозиція скористатися цифровою валютою стає настільки вигідною, що від неї важко відмовитися. Тим більше, у нас зручний графік роботи і до нас нескладно дістатися. А всілякі акції, спеціальні пропозиції і купони на знижку додатково порадують Вас.  Завітайте до нас профілактичний огляд  і  сімейне лікування .

Якщо Ви працюєте з біткойн, це, безсумнівно, один з кращих способів безпосередньо (без обміну на звичайні гроші) заплатити за послуги. На жаль, в Україні ще не так багато фірм, особливо у сфері охорони здоров'я, готових працювати з цією системою, але «Абсолют Дент» є в цьому сенсі приємним винятком з правил. Не бійтеся експериментувати з сучасними формами оплати, а ми Вам обов'язково допоможемо і все підкажемо. Пік популярності кріптовалюти серед українців ще не настав, але нас це не бентежить, так як «Абсолют Дент» грає на випередження.

Записатися на прийом!