Знижка для переселенців -15 %

Робочі години: з 07.00 до 23.00

ЖК АвтографСтоматологічна клініка «Абсолют Дент» знаходитися в кроковоїй доступності від розташованого в затишному куточку Дніпровського району Києва житлового комплексу «Автограф». І жителі цього прекрасного району мають унікальну можливість отримати досить привабливі умови на стоматологічні послуги в нашій клініці.

«Абсолют Дент» - це сімейна стоматологія, відома високою професійністю лікарів, найсучаснішими підходами у вирішенні всіх проблем із зубами. А ще, нас люблять за приємну атмосферу, у нас навіть ті, хто панічно боїться лікувати зуби, відчувають себе спокійно і впевнено.

Звертаючись в нашу стоматологію, жителі ЖК «Автограф» можуть розраховувати на дуже розумні ціни та ексклюзивні знижки і акції.

Оптимальний баланс ціни і якості на стоматологічні послуги.

Крім того, що ми невпинно працюємо над вдосконаленням навичок і знань наших лікарів і оновленням матеріально-технічної бази ми дуже багато зусиль докладаємо для збереження доступних і розумних цін на наші послуги.

У стоматології «Абсолют Дент» існує гнучка система знижок і спеціальних пропозицій. І жителі ЖК «Автограф» будуть приємно здивовані цінами на стоматологічні послуги в клініці «Абсолют Дент».

Наші клієнти мають можливість скористатися безготівковим розрахунком. А також спеціальними знижками і розстрочкою платежів від наших банків - партнерів, а саме ПриватБанку і банку Монобанк.

Запис на прийом і консультація онлайн.

Швидкий темп життя змушує розумно підходити до розподілу свого часу. Для того, що б зробити максимально зручним запис на прийом, ми забезпечили можливість зв'язатися з адміністратором стоматології «Абсолют Дент» за допомогою будь-якого, зручного Вам месенджера. Більш того, Ви маєте можливість отримати консультацію лікаря онлайн за допомогою відеозв'язку. Таким чином, Ви будете повністю готові до відвідування лікаря і в обумовлений час Вас вже чекатиме необхідний фахівець.

Як жителям ЖК «Автограф» дістатися до стоматології «Абсолют Дент»

Зручна транспортна розв'язка громадського транспорту дозволяє доїхати від житлового комплексу «Автограф» до стоматологічної клініки «Абсолют Дент» приблизно за 20 хвилин.

Але, для багатьох більш приємною буде піша прогулянка, яка займе близько півгодини.

Знижка -5% по запису через Viber!

Записатися на прийом!